• Ново
Цеако-Томас Кинкаде Дизни-Пепелашка-Сложувалка

Цеако-Томас Кинкаде Дизни-Пепелашка-Сложувалка

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Колекцијата Томас Кинкаде Дизни е група слики инспирирани од одличните моменти од познатите Филмови На Волт Дизни оваа загатка од 750 парчиња ја прикажува Пепелашка како оди по мост со нејзиниот принц. Оваа загатка е 24 "х 18" кога е завршена. Загатките се забавни за правење сами или со семејството и Пријателите!Колекцијата Дизни Соништа На Томас Кинкаде ги содржи најомилените ликови од сите ваши омилени На Дизни. Секоја Загатка Од Соништата На Дизни доаѓа со 750 парчиња загатки кои формираат еден од многуте класични филмови На Дизни. Колекцијата Соништа На Томас Кинкаде Дизни вклучува класични Филмови На Дизни : Пинокио, Пепелашка, Убавицата и Ѕверот, Снежана, Малата Сирена и Бамби. Завршени мерки загатка 24 " х 18". Содржината вклучува : 750 Загатка Парчиња. За 1 или повеќе играчи. Возраст 12 и повеќе. Сосема нова состојба во оригиналното пакување. Избришете ја со сува или влажна крпа. Предупредување : Опасност Од Гушење-Содржи мали делови кои не се погодни за деца под 3 години.

Карактеристики

Производи во категоријата

Buffalo Vivid Collection Butterflies Butterflies Box
  • Ново
Оценка на клиентот:

Buffalo Vivid Collection Butterflies Butterflies Box

Направете прекрасна креација што целото семејство може да ужива со загатката за пеперутки на Buffalo Vivid Coll

DEN 223.84
Човечкото Тело 200-Парче Загатка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Човечкото Тело 200-Парче Загатка

Еврографија Човечкото Тело 200Парче Загатка Големина на кутијата : 8 "х 8" х 2.37" Завршена Големина Загатка :

DEN 149.76
2000-Парче Сложувалка, Земја Попладне
  • Ново
Оценка на клиентот:

2000-Парче Сложувалка, Земја Попладне

Произведена со висококвалитетни материјали, линијата На сложувалки За возрасни Милтон Бредли се споју�

DEN 1.33