• Ново
Ленти за коса За Женска Коса Пејсли Рокабили Жична Лента За Глава Полка Точка Тартан Ретро Шамија Жица За Коса Бенд

Ленти за коса За Женска Коса Пејсли Рокабили Жична Лента За Глава Полка Точка Тартан Ретро Шамија Жица За Коса Бенд

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Пејсли Рокабили Жичена Лента За Глава Полка Точка Тартан Ретро Шамија Жица Лента За Коса функција 100% нов и висок квалитет.Количина : 1pc Gender : Женинов моден дизајн, Многу популарен.Материјал : големината На Полиестер одговара најмногу, растеглив Мек И модерен Обем на Главата : 48-58СМ/18,9-22,8"Многу удобна Ткаенина за Истегнување,совршен подарок за себе или за пријателите.Плс Забелешка : Различен компјутер има различен монитор, бојата може да биде мала разлика.Ви благодариме за вашите сфаќања. Содржина на пакетот : 1x Коса Бенд(НЕМА Мало Кутија. Спакувано Безбедно во Вреќа со Меурчиња) Јанхајгонг Коса Бендови За Женска Коса Пејсли Рокабили Жичен Лента За Глава Полка Точка Тартан Ретро Шамија Жица Коса Бенд波点发带. ●Добрите Ленти За Глава За Денот На Косата Не Само што ја туркаат косата од вашето лице, туку и даваат изјава за драматичен стил, прават да изгледате стилски, шарм и симпатично. €Дизајн и Материјал€ Едноставна И Цврста боја ги прават овие ленти за глава многу шармантни и елегантни. ①Еластични Ленти За Коса Не огромни и не премногу тесни! Совршено и не ви предизвикува главоболка што е голема работа. ●Одлично За Секоја Пригода< Овие ленти за глава се погодни за секојдневниот Живот, внатрешен и надворешен, Вежбање, Плажа, Забава, Родендени, Свадби или Патување. Тие не само што ве одржуваат прекрасен изглед туку и ја одржуваат вашата коса стил и апсорбираат пот!. ●ДОБРА УСЛУГА●ние бидете сигурни дека секоја ставка е на високо ниво quality.No причина за враќање или размена на стоки во рок од 30 дена.Ако има какви било прашања, ве молиме слободно кажете ни, ќе го добиете нашиот одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чешли за коса за Женски Додатоци француски Пресврт Украсни Чешли За Коса Пластични Клипови За Чешел За Коса Поставете Невестински
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чешли за коса за Женски Додатоци француски Пресврт Украсни Чешли За Коса Пластични Клипови За Чешел За Коса Поставете Невестински

Пакетот Вклучува : ќе добиете 16 парчиња чешли за коса во 4 различни бои кои се црни, проѕирни, светло кафе

DEN 1.67
Scunci Classic Holiday Scrunchie Pack Pack, CT
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scunci Classic Holiday Scrunchie Pack Pack, CT

Што е подобро од кутијата за подароци од оригиналните празници на Сканчи? Ништо! Оваа колекција од 6 скун

DEN 61.44
Cleенски голем клип за коса од канџи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Cleенски голем клип за коса од канџи

Избришете го, клипнете го назад и продолжете да се движите! Овој великодушно големина клип за коса од ка�

DEN 175.84
Scunci 6-PK мешани пресврти
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scunci 6-PK мешани пресврти

Чувајте ја косата подалеку од лицето користејќи ги овие Scunci секојдневно и активни конскалери Тие се пок

DEN 111.84
CXDa Жените Фиба Декорација Бонбони Боја Облик На Срце Мека Фау Бисер Декор Декорација На Коса Меки Нерѓосувачки Жени Клип Алатка
  • Ново
Оценка на клиентот:

CXDa Жените Фиба Декорација Бонбони Боја Облик На Срце Мека Фау Бисер Декор Декорација На Коса Меки Нерѓосувачки Жени Клип Алатка

Опис : клипот за коса може да направи девојките да изгледаат поубаво и послатко поради многу смешниот ди

DEN 41.92