• Ново
Пресврт n Клип Коса Клип

Пресврт n Клип Коса Клип

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Клипови за косаедноставно соберете во опавче. Пресврт 2-4 врти. Шири отворен Пресврт n Клип, слајд под & клип како сигурносна игла! Карактеристики на производот Глам за вашата коса. Држете ја косата цел ден!. Лесен е за употреба. Удобно. Не ја оштетува вашата коса. Држи цел ден и ноќ. Одлично за секоја боја или стил на коса.

Карактеристики

Производи во категоријата

Манжетни за коса Шарена Ткаенина Плетенки За Коса Прстен Дредлок Манжетни За Плетенка Украсен Додаток За Коса Цевка За Декорација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Манжетни за коса Шарена Ткаенина Плетенки За Коса Прстен Дредлок Манжетни За Плетенка Украсен Додаток За Коса Цевка За Декорација

Опис манжетната за дредлок изработена од материјал за издржлива и долготрајна употреба Шарена форма це

DEN 239.84
Clip Claw Claw Time и Tru, 2-пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Clip Claw Claw Time и Tru, 2-пакет

Додадете совршен допир на облека со овие време и клипови со Claw! Без оглед како го стилизирате, овој клип �

DEN 175.84
Time and Tru Twister опашки, 2-пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Time and Tru Twister опашки, 2-пакет

Ставете ги завршните допири на вашите омилени облеки со времето и опашките на Тру! Без оглед како го сти�

DEN 159.68
Gimme Claw Clip за убава коса, црна, КТ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Gimme Claw Clip за убава коса, црна, КТ

Clip Claw Claw за убава коса, црна, 2 CT има помалку гломазен дизајн од другите, но сепак нуди силно, сигурен држа�

DEN 175.68
Scunci Classic Holiday Scrunchie Pack Pack, CT
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scunci Classic Holiday Scrunchie Pack Pack, CT

Што е подобро од кутијата за подароци од оригиналните празници на Сканчи? Ништо! Оваа колекција од 6 скун

DEN 61.44