• Ново
Единствени договори за глава за пешкири за коса за жени со самолеплива лента жолта

Единствени договори за глава за пешкири за коса за жени со самолеплива лента жолта

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Лентата за глава е погодна за миење на лицето, јога, спорт, шминка и велнес. Стилски и лесен за употреба, тој е погоден за скоро дневна употреба за жени и обезбедува цврста поддршка без да падне. Направен со добар квалитет на материјал со мека текстура, има добра еластичност и е многу удобно да се носи, може да се мие повеќе пати без деформација и не остава лен и закопчиња. Тоа е добар подарок за вашиот lубовник, семејство, пријатели и себе. Единствени поволни цени 2 компјутерски ленти за пешкири за коса за жени со самолеплива лента жолто, мијалник и фен се пријателски расположени. Мека, флексибилна и миење. Погоден е за време на чистење на лицето, лице, време на туш или примена на шминка. Со лента, лесно за да ја прилагодите големината како што сакате, за да ја вклопите главата. Боја : жолта, роза црвена, материјал : полиестер. Големина : 61,5x8.5cm / 24.21 "x3.35" (l*w). Должина на лентата : 7см / 2.76 ". Пакет Вклучен : 2 парчиња ленти за глава.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scunci 6-PK мешани пресврти
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scunci 6-PK мешани пресврти

Чувајте ја косата подалеку од лицето користејќи ги овие Scunci секојдневно и активни конскалери...

DEN 111.84