• Ново
Тело Бонбони Жени 20гр Елоксиран Челик Л Облик На Носот Прстен Розова Шамрок Нос Обетка Тело Пирсинг Накит 5 16

Тело Бонбони Жени 20гр Елоксиран Челик Л Облик На Носот Прстен Розова Шамрок Нос Обетка Тело Пирсинг Накит 5 16

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Тело Бонбони Жени 20гр Елоксиран Челик Л Облик На Носот Прстен Розова Шамрок Носот Обетка Тело Пирсинг Накит 5/16". Без разлика дали сте Ирци секој ден или само За Денот На Свети Патрик, ќе ви се допадне овој пирсинг на носот со 20 мерачи! Изработен со должина од 8 мм на свиокот розово златен тон елоксиран над 316l столб Од нерѓосувачки челик во Форма На Буквата Л, овој накит за нос има шарм од шамрок за среќа! Спецификации : 20 Мерач (.8мм), 5/16" (8мм) Должина на Свиокот, Розово Златен Тон Елоксиран над 316л Нерѓосувачки Челик Во Облик На Пост 20 мерач на носот;.8 милиметри дијаметар 5/16 инчи; 8 милиметарска должина на мрена на свиокот Прстен за нос во форма На Буквата Л направен со тон од розово злато елоксиран над 316l нерѓосувачки челик Во форма На буквата Л Карактеристики прободен дизајн на шипки во форма На Л пирсинг на Носот со детелина на денот на свети патрикс.

Карактеристики

Производи во категоријата