• Ново
Носот Завртка Ноктите Кристал Пирсинг Носот Ноктите Пирсинг Накит Завртка Носот Ноктите

Носот Завртка Ноктите Кристал Пирсинг Носот Ноктите Пирсинг Накит Завртка Носот Ноктите

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

30 парчиња Нокти За Завртки за Нос 2мм Кристал Пирсинг На Носот Пирсинг Накит За Накит Завртка За Нос. 30 парчиња/сет Нерѓосувачки Челик Прстен Нос Носот Обетка Тело Пирсинг Накит. Функција : . Име на производот : завртка носот ноктите. Тежина на производот : 3г. Големина на прстенот На Носот : 9 х 7 мм; Дијаметар На Кристал : 2мм. Кристална Боја : мешана боја. Количина : 30 Парчиња. Материјал : Хипоалергичен Нерѓосувачки Челик. Должина На Носот : Приближно 7мм од скапоцен камен до свиткување.Дијаметар на кристал : 2мм. Стил : Прстен За Пирсинг На Носот Со Кристал, Кристална Боја : мешана боја. Тие се совршени додатоци за вашиот нос,прстените За Нос од нерѓосувачки челик со висок квалитет не се штетни за телото. Прстените на носот се во закривена форма, лесни за нос и вадење, модни и убави, а цирконот е многу сјаен и посебен. Прстенот на носот можете да го носите кога присуствувате на свадбена церемонија, забава за дипломирање, прослава, церемонија, годишнина итн.,. исто така погоден за секојдневно носење и многу повеќе, исто така може да се испрати на вашите пријатели, роднини, девојка како подароци. Забелешка : . 1 : поради различни серии за производство, може да има отстапување од 12 ММ за предмети. 2 : Боите на мониторот на вашиот компјутер може малку да се разликуваат од вистинските бои на производот во зависност од поставките на вашиот монитор. Пакетот Вклучува : . 30 парчиња во собата. Најдобар пријател Подароци сестра накит со деликатна кутија за подароци. Идеален подарок за Женски сестри, Голема сестра, пријатели, тетки, соработници, цимери На Роденден, Свадба, Дипломирање, Божиќ, Годишнина,Денот на Благодарноста и др, тоа е најдобрата сестра подароци од сестра. Професионална Услуга посветена на обезбедување на најдобар накит и најдобри услуги за нашите клиенти. Слободно контактирајте не ако имате какви било проблеми со нашиот накит, ќе се потрудиме да го поправиме и ќе ви ветиме пријатно шопинг искуство!. Обезбедување квалитет Сестра приврзок ѓердан внимателно полиран со треперливи циркони, текстурата е мазна и блескава. Направете го тоа привлечно. Без никел, без олово, хипоалергично, безбедно за кожата, нема да му наштети на вашето здравје, можете да бидете сигурни дека ќе носите. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА : ние нудиме 100% задоволство бидејќи Клиентот Прво е нашиот принцип на услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот производ,ве молиме слободно контактирајте не.Ние ќе ви помогнеме решение веднаш. Слободна размена во рок од 1 месеци ако вашиот првичен ѓердан пауза, исчезнат или било незадоволни. Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.

Карактеристики

Производи во категоријата