• Ново
Бонус За Бонбони за тело 316L Челични Извртени Прстени На Папокот Јасен Бел Акцент Пирсинг На Папокот

Бонус За Бонбони за тело 316L Челични Извртени Прстени На Папокот Јасен Бел Акцент Пирсинг На Папокот

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Бонбони ЗА тело 3pc Бонус Пакет 316l Челични Извртени Прстени На Папокот Јасни Пирсинг На Папокот Со Бел Акцент. Цветовите доаѓаат на најнеочекуваните места-како овој сет од 14 мерач папочни прстени! Две се направени со 7/16" трајни 316л нерѓосувачки челик закривена мрена. Првиот има врвен крај на топката од 5 мм и крај на топката од 8 мм, секој сет со акцент на аурора за изглед кој е и чист и шарен. Вториот има обична топка од 5 мм и крај од 8 мм топка што е поставена со иридентен бел акцент. Третиот е направен со 7/16" издржлива нерѓосувачки челик од 316 L искривена закривена мрена и има врвен топчест крај од 5мм. Долниот крај е нарцис, со секој поединечен ливче составен од јасен акцент. Продадени како сет од три. Спецификации : 14 Мерач (1,6 мм), 7/16" (11мм), 316л Заоблени Мрени ОД Нерѓосувачки Челик, Извртена Заоблена Мрена ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик 316Л, Топчести Краеви од 5мм-8мм, Продадени Како Комплет прстен Со папок со големина од 3 мерач 14 мерач; 1,6 милиметри 7/16 инчи; 11 милиметарски прстен За папок со должина На мрена Направен со издржлив 316л нерѓосувачки Челик извртени и редовни закривени мрени аурора акцент завршува и јасен Акцент Снегулка Крајот Продадени Како Збир На 3 Сезонски ЗИМСКИ ПАПОКОТ Пирсинг.

Карактеристики

Производи во категоријата