• Ново
Ракав Фустан Фустан Со Појас Канцеларија Фустан Жените Се Облекуваат Еден Висок Круг Вратот Ракав Чиста Боја Појас За Winter Зима

Ракав Фустан Фустан Со Појас Канцеларија Фустан Жените Се Облекуваат Еден Висок Круг Вратот Ракав Чиста Боја Појас За Winter

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

ракав фустан фустан Со појас канцеларија фустан Жените Се Облекуваат Едно Парче Висок Круг Вратот Ракав Чиста Боја Појас За Win Зима Спецификација : Тип На Ставка : Женски Фустан материјал : 97% полиестер и 3% полиуретански влакна. Инструкции за перење : Машинско перење, не избелувајте. Карактеристики на стилот : Висок кружен врат, ракав, дизајн на вратоврска на ременот, тенок фит на колковите, секојдневен фустан. изработен од врвен мек и пријателски материјал за кожата, удобен е за допирање и носење. Што го прави исклучително удобен и издржлив. Одговара на повеќето женски типови на тело. Применлива Пригода : Погодна За сите видови дневни прилики во пролет, aut и зима, секојдневен секојдневен живот, работа, шопинг, канцеларија, училиште, работа, одмор, состаноци, активности во затворени простории и на отворено. ЗАБЕЛЕШКА : Не грижете се ако облеката пристигне збрчкана, тоа може да се должи на испорака. По миењето и бесењето, можете да ги отстраните брчките. Ве молиме погледнете ја сликата со големина пред да ја купите. Поради различните бои на екранот на компјутерот, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата погоре. Големина : Прибл. С : Должина : 86см / 33,86 инчи, Биста : 92см / 36,22 инчи, Рамо : 44см / 17,32 инчи, Должина На Ракавот : 54,5 см / 21,46 инм : Должина : 88см / 34,65 инчи, Биста : 97см / 38,19 инчи, Рамо : 45,5 см / 17,91 инчи, Должина На Ракавот : 55,7 см / 21.93 инл : должина : 90см / 35.43 инчи, биста : 104см / 40.94 инчи, рамо : 47.5 См / 18.7 инчи, должина на ракавот : 56.9 см / 22.4 инкс : должина : 92см / 36.22 инчи, биста : 111см / 43.7 инчи, рамо : 49.5 См / 19.49 инчи, должина на ракавот : 58,1 см / 22,87 во пакет листа : 1 х жените се облекуваат убав дизајн : чешлање на секојдневен Плетен Дизајн со прилично чиста боја, едноделниот фустан со Ремен Целосно ќе ја тргне вашата фигура. Голема Удобност : Дизајниран Да има висок кружен врат и осамен ракав, фустанот подобро ќе ве стопли во пролет, aut и зима. Слободен За Носење : Идеален За различни места, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на датира, шопинг, канцеларија, плажа, одмор, дома и така натаму.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Женски Летен Ракав Цветен Кружен Пуловер На Вратот Лабава Боемија Фустан Мини Партиски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Женски Летен Ракав Цветен Кружен Пуловер На Вратот Лабава Боемија Фустан Мини Партиски

Женска Летна Мода Печатени Трегери За Камизола Без Ракави Тркалезен Фустан За Вратот карактеристики : 1.

DEN 512.00
Bigersell Жени Плус Големина Чипка Фустани Лето Круг Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Фустан Висока Ниска Вечер Партија Миди Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bigersell Жени Плус Големина Чипка Фустани Лето Круг Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Фустан Висока Ниска Вечер Партија Миди Фустан

Долг макси фустан за жени формално ве прави елегантен, но стилски Одговор : фустанот со кратки ракави мо�

DEN 399.84
Авденио Женски Лелеави Фустани Со Долги Ракави На Продажба Женски Печатени Крпеница Со Долг Ракав Тенок Мини Фустан Со Мрежести
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авденио Женски Лелеави Фустани Со Долги Ракави На Продажба Женски Печатени Крпеница Со Долг Ракав Тенок Мини Фустан Со Мрежести

Женски Печатени Крпеница Со Долг Ракав Тенок Мини Фустан Со Мрежести Мини Ракави Со Врат : изработен е о�

DEN 259.04