• Ново
Женски Летен Стил Феминино Вестидо Маица Памук Секојдневен Плус Големина Дами Фустан

Женски Летен Стил Феминино Вестидо Маица Памук Секојдневен Плус Големина Дами Фустан

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.2" Ракав : 13см/5.1" Рамо : 35см/13.7" Должина : 98см/38.5" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.7" Ракав : 13.5 см/5.3" Рамо : 36см/14.1" ДОЛЖИНА : 99СМ/38.9" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 Биста : 100см/39.3" ракав : 14см/5.5" рамо : 37см/14.5" ДОЛЖИНА : 100СМ/39.3" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 Биста : 104см/40.9" ракав : 14.5 cm/5.7" РАМО : 38cm/14.9" должина : 101cm/39.7" големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 108cm/46.4" ракав : 15 CM/5.9" рамо : 39cm/15.3" должина : 102cm/40.1" големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 112СМ/44.0" ракав : 15.5 См/6.1" рамо : 40см/15.7" должина : 103см/40.5" големина : ххххл Сад : 16 Велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 116см/45.6" ракав : 16см/6.2" рамо : 41см/16.1" должина : 104cm/40.9" големина : Xxxxxl сад : 18 велика британија : 22 Еу : 48 биста : 120cm/47.2" ракав : 16.5 cm/6.4" рамо : 42cm/16.5" ДОЛЖИНА : 105cm/41.3" женски летен стил феминино вестидо маица памук секојдневен плус Големина дами фустан карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3 .Ѕвезда дизајн може да ве направи повеќе убави и виталност, 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! Информации за производот : Сезона : Fall, Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Памук И Ленен Модел : Ностил : Лежерен, должина На Ракавот : Целосна Должина : Редовнахуета : Молив : одговара на Женскиот Летен Стил. Феминино Вестидо. Маица памук. Повик Плус. Големина Дами Фустан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Bigersell Жени Плус Големина Чипка Фустани Лето Круг Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Фустан Висока Ниска Вечер Партија Миди Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bigersell Жени Плус Големина Чипка Фустани Лето Круг Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Фустан Висока Ниска Вечер Партија Миди Фустан

Долг макси фустан за жени формално ве прави елегантен, но стилски Одговор : фустанот со кратки ракави мо�

DEN 399.84
Женски Фустани Лелеав Фустан Секојдневен V Вратот Краток Ракав Лабава Маица Фустани Летен Фустан Одмор Макси Фустан Бохо Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Фустани Лелеав Фустан Секојдневен V Вратот Краток Ракав Лабава Маица Фустани Летен Фустан Одмор Макси Фустан Бохо Плажа

Модни Жени Aut И Зима Секси ВВратот Половината шифон плисиран фустан информации За Производот : Карактер�

DEN 319.68