• Ново
Среќна Мачка Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Среќна Мачка Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Ова Трендови Меѓународниот Среќа Мачка Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународен Постер За Ѕид На Среќна Мачка Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД ФСЦ. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Карактеристики

Производи во категоријата

Був Очи Ѕид Постер, 22.375 34
  • Ново
Оценка на клиентот:

Був Очи Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕидови Со БувОчи е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнич

DEN 1.00
Блуи-Дуо Ѕид Постер, 14.725 22.375
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блуи-Дуо Ѕид Постер, 14.725 22.375

Овој Тренд Меѓународен Плакат За Ѕид Блуи Дуо Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички д

DEN 303.84