• Ново
Филаделфија Орли - Динамичен Дуо Ѕид Постер, 14.725 22.375

Филаделфија Орли - Динамичен Дуо Ѕид Постер, 14.725 22.375

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Филаделфија Орли-Динамичен Дуо 21 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нфл Филаделфија Орли-Динамичен Дуо 21 Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Карактеристики

Производи во категоријата