• Ново
Паркот Јура-Залак Ѕид Постер, 14.725 22.375

Паркот Јура-Залак Ѕид Постер, 14.725 22.375

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Овој Тренд Меѓународен Парк Јура - Залак Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Парк Јура-Залак Ѕид Постер : Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Карактеристики

Производи во категоријата

Пушин-Wall Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пушин-Wall Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Овие Трендови Меѓународни PusheenWall Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела...

DEN 303.84
Лов-Битие Ѕид Постер, 22.375 34
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лов-Битие Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен ЛовБитие Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела Н�

DEN 2.33