• Ново
Торонто Јавор Листови-Мич Марнер Ѕид Постер, 14.725 22.375

Торонто Јавор Листови-Мич Марнер Ѕид Постер, 14.725 22.375

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Овој Тренд Меѓународниот НХЛ Торонто Јавор Листови-Мич Марнер 19 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот НХЛ Торонто Јавор Листови-Мич Марнер 19 Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Карактеристики

Производи во категоријата

Блуи-Дуо Ѕид Постер, 14.725 22.375
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блуи-Дуо Ѕид Постер, 14.725 22.375

Овој Тренд Меѓународен Плакат За Ѕид Блуи Дуо Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички д

DEN 303.84
& БЕЛО МАЧЕ СПИЕ
  • Ново
Оценка на клиентот:

& БЕЛО МАЧЕ СПИЕ

Оваа ЦрноБела фигурина За Мачиња има детали слични на животот што ќе ги забавуваат гледачите...

DEN 3184.00