• Ново
& БЕЛО МАЧЕ СПИЕ

& БЕЛО МАЧЕ СПИЕ

Buyers rating:
DEN 3184.00

Износ

Оваа Црно-Бела фигурина За Мачиња има детали слични на животот што ќе ги забавуваат гледачите. Спиејќи мирно, реалните карактеристики сигурно ќе ве натераат да мислите дека тоа е вистинската работа! Должина : 7 " Состав На Предметот : Боја На Поли-смола : Црно - Бели Сложени детали. Одлично за вашиот тревник или двор. Материјал : Издржлив Полирезин. Внатрешна/надворешна употреба. Тема : Животни. Неверојатно реално.

Карактеристики

Производи во категоријата

Був Очи Ѕид Постер, 22.375 34
  • Ново
Оценка на клиентот:

Був Очи Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕидови Со БувОчи е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнич

DEN 1.00