• Ново
Пушин-Закуска Време Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Пушин-Закуска Време Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Овие Трендови Меѓународниот Pusheen-Закуска Време Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународни Pusheen-Закуска Време Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Fsc-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Карактеристики

Производи во категоријата

Був Очи Ѕид Постер, 22.375 34
  • Ново
Оценка на клиентот:

Був Очи Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕидови Со БувОчи е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнич

DEN 1.00
Блуи-Дуо Ѕид Постер, 14.725 22.375
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блуи-Дуо Ѕид Постер, 14.725 22.375

Овој Тренд Меѓународен Плакат За Ѕид Блуи Дуо Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички д

DEN 303.84