• Ново
Уникатни поволни цени за жени со отворено пети на пети на пети на пети

Уникатни поволни цени за жени со отворено пети на пети на пети на пети

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Разновидни слајдови со сјајна завршница. Овие уникатни сандали со поволни цени се лесен стил со два бендови, подготвен за секој изглед-или-недела изглед со прошетка, потпетица. Овие сандали изгледаат зачудувачки со вашите фармерки, хеланки, шорцеви. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на ЕУ потпетица до пети - висина на пета5.5 36 - 8 5/ 8 4 1/36.5 37 - 9 1/9 4 1/37 - 38 - 9 1/4 4 1/38 - 39 - 9 5/8 4 1/39 - 40 10 - 4 1/39,5 - 41 - 10 1/8 4 1/3 Единствени поволни цени Openенски отворен пети Стилето Слајд Сандали Вампи : ФАУКС кожа; Аутсала : гума; Пета : Абс. Стилето високи потпетици. Слајд сандали. Отворен пети. Се лизга на. Висина на пета : 4 1/3 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата