• Ново
Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 1996-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1996 - ГМЦ СИЕРА

Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 1996-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1996 - ГМЦ СИЕРА

Buyers rating:
DEN 1043.36

Износ

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, склоповите на моог хаб даваат сигурни перформанси на кои можете да сметате. Иновациите за решавање проблеми на МООГ обезбедуваат брза инсталација без проблеми. СИГУРНИ ПЕРФОРМАНСИ Прецизниот дизајн на ролна форма обезбедува конзистентно и оптимално фабрички инсталирано претходно оптоварување за да се минимизира прекумерната бучава и абење. ПРОДОЛЖЕН РАБОТЕН ВЕК Напредниот дизајн на патеката специфичен за Апликацијата го намалува стресот, ротацијата и топлината на компонентите. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ Дизајниран И дизајниран за брза инсталација без проблеми. ЗАШТИТА ОД КОРОЗИЈА обложените столпчиња на тркалата се спротивставуваат на корозија и ' рѓа за полесно отстранување и правилно вртежен момент. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси од страна на инженерите НА МОГ за квалитет на кој може да сметате. ОТПОРНОСТ НА ОШТЕТУВАЊЕ АБС-КАБЕЛОТ отпорен на Абс се спротивставува на оштетување, контаминација и вибрации што може да доведат до предвремено абење. Одговара Изберете : 1996-2000 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1996-2000 ГМЦ СИЕРА 1996-1999 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 1997,1999 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ К1500 1996,1998 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики

Производи во категоријата

Тркало Лого И Центар Собранието
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тркало Лого И Центар Собранието

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, склоповите на моог хаб даваат сигурни перфор

DEN 0.33
Тркало Лого И Центар Собранието
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тркало Лого И Центар Собранието

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, склоповите на моог хаб даваат сигурни перфор

DEN 2.33