• Ново
Тркало Лого и Центар Собранието Одговара изберете: ТОЈОТА ЈАРИС

Тркало Лого и Центар Собранието Одговара изберете: ТОЈОТА ЈАРИС

Buyers rating:
DEN 1177.44

Износ

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, склоповите на моог хаб даваат сигурни перформанси на кои можете да сметате. Иновациите за решавање проблеми на МООГ обезбедуваат брза инсталација без проблеми. СИГУРНИ ПЕРФОРМАНСИ Прецизниот дизајн на ролна форма обезбедува конзистентно и оптимално фабрички инсталирано претходно оптоварување за да се минимизира прекумерната бучава и абење. ПРОДОЛЖЕН РАБОТЕН ВЕК Напредниот дизајн на патеката специфичен за Апликацијата го намалува стресот, ротацијата и топлината на компонентите. ЧУВА ВОДА И НЕЧИСТОТИЈА надвор дизајнот На четири усни за Заптивки го инхибира оштетувањето со одржување на влага и други загадувачи надвор. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ Дизајниран И дизајниран за брза инсталација без проблеми. ЗАШТИТА ОД КОРОЗИЈА обложените столпчиња на тркалата се спротивставуваат на корозија и ' рѓа за полесно отстранување и правилно вртежен момент. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси од страна на инженерите НА МОГ за квалитет на кој може да сметате. Одговара Изберете : 2007 ТОЈОТА ЈАРИС и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тркало Лого И Центар Собранието
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тркало Лого И Центар Собранието

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, склоповите на моог хаб даваат сигурни перфор

DEN 2.33