• Ново
Тркало Лого И Центар Собранието

Тркало Лого И Центар Собранието

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, склоповите на моог хаб даваат сигурни перформанси на кои можете да сметате. Иновациите за решавање проблеми на МООГ обезбедуваат брза инсталација без проблеми. ПРОДОЛЖЕН РАБОТЕН ВЕК Напредниот дизајн на патеката специфичен за Апликацијата го намалува стресот, ротацијата и топлината на компонентите. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ Дизајниран И дизајниран за брза инсталација без проблеми. ЗАШТИТА ОД КОРОЗИЈА обложените столпчиња на тркалата се спротивставуваат на корозија и ' рѓа за полесно отстранување и правилно вртежен момент. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси од страна на инженерите НА МОГ за квалитет на кој може да сметате. Одговара Изберете : 1988-1994 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1989-1994 ГМЦ СИЕРА 1992-1994 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 1992-1994 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1988 ГМЦ ГМТ-400 1992-1994 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 1992-1994 гмц ЈУКОН и повеќе - додадете ја вашата возило до нашиот додаток за вклопување за проверка.

Карактеристики

Производи во категоријата