• Ново
Со Дизајн Јастог Фест Наутички Затворен Надворешен Фрли Перница

Со Дизајн Јастог Фест Наутички Затворен Надворешен Фрли Перница

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Донесете Го Морскиот Брег Во вашиот домашен декор со Перницата За Јастог од Нашата Колекција На Наутички Ноќи. Оваа внатрешна/надворешна перница ќе додаде крајбрежна атмосфера на вашиот трем, палуба или двор! Со дизајните во оваа колекција, ќе уживате во природната убавина на брегот низ вашиот дом. Изберете од достапни големини. Достапно во различни бои. Мека откачи полиестер надворешноста. Неверојатни дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Лажно пополнување. Зашиено затворање. Реверзибилен. Место Чиста Препорачува.

Карактеристики

Производи во категоријата

& БЕЛО МАЧЕ СПИЕ
  • Ново
Оценка на клиентот:

& БЕЛО МАЧЕ СПИЕ

Оваа ЦрноБела фигурина За Мачиња има детали слични на животот што ќе ги забавуваат гледачите...

DEN 3184.00