• Ново
Со Дизајн Јастог Наутички Затворен Надворешен Фрли Перница

Со Дизајн Јастог Наутички Затворен Надворешен Фрли Перница

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Донесете Го Морскиот Брег Во вашиот домашен декор со Перницата Од Јастог од Нашата Колекција На Наутички Ноќи. Оваа внатрешна/надворешна перница ќе додаде крајбрежна атмосфера на вашиот трем, палуба или двор! Со дизајните во оваа колекција, ќе уживате во природната убавина на брегот низ вашиот дом. Изберете од достапни големини. Достапно во различни бои. Мека откачи полиестер надворешноста. Неверојатни дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Лажно пополнување. Зашиено затворање. Реверзибилен. Место Чиста Препорачува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пушин-Ѕиден Постер За Храна, 22.375 34
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пушин-Ѕиден Постер За Храна, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕидови На ПушинХрана е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уме

DEN 2.67