• Ново
40ОД 5 8ИД 3 8 Т Државник Дрво Фретворк Прободен Таванот Медалјон, Алдер

40ОД 5 8ИД 3 8 Т Државник Дрво Фретворк Прободен Таванот Медалјон, Алдер

Buyers rating:
DEN 4735.36

Износ

Архитектонските производи од вистинско дрво се користат во домовите и комерцијалните простори со векови. Ништо не дава богатство и топлина како нашите медалјони на таванот од дрво. Прецизниот материјал со ласерско сечење нуди фурнир за бојадисување или дамка од тенко дрво, има филигрански резби со јасни, детални исечоци. Нашите единствени медалјони ја покажуваат природната убавина на дрвото со неспоредлив квалитет и едноставна инсталација. Направете совршена изјава со повеќе од 20 уникатни прободени дизајни за избор во 7 видови дрво и 2 дебелини. Чисти и модерни дизајни, стручно ласерско сечење дрвен фурнир преку јадро ОД МДФ. Уметничко, комплементарно парче за секое светло или употреба како шармантен ѕиден декор. Достапно во одделение за боја и 6 прекрасни завршетоци од дрво за координација со секој стил на дизајн. Единствена, дрвена завршница нуди извонредна топлина и детали во геометриски и скролувачки обрасци. Мазна, конзистентна површина со прекрасни житни обрасци.

Карактеристики

Производи во категоријата