• Ново
1 8 W 9 H 1 8 P Џеферсон Плинтус Блок

1 8 W 9 H 1 8 P Џеферсон Плинтус Блок

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе. Секоја шема е внимателно изработена по традиционални и историски дизајни. Секое полиуретанско парче е лесно инсталирано, исто како парчиња дрво, со едноставни лепила и завршни нокти. Друга придобивка од полиуретанот е тоа што нема да изгние или пукне кога се користи надвор. Ви доаѓа фабрички подготвено и подготвено за вашата боја, вештачка завршница, дамка од гел, мермер и многу повеќе. Нема да попуштат, искриват или поделат. Држи против природните елементи. Надминува Пластика, Челик, Гума и Алуминиум. Силен, издржлив материјал е силен како дрво. Лесен и лесен за инсталирање. Ниски трошоци За Алатки.

Карактеристики

Производи во категоријата