• Ново
Филтер за масло WL7100

Филтер за масло WL7100

Buyers rating:
DEN 114.72

Износ

ВИКС Спин-На Филтер За Подмачкување. Филтрите ЗА Масло WIX обезбедуваат одлична заштита на моторот користејќи конвенционални, синтетички или синтетички мешани моторни масла, како што е препорачано од производителот НА возилото OE, за нормални и тешки услови за возење, како што се сообраќај за запирање и одење, земјени патишта, градилишта, кратки патувања и меѓудржавни патувања. Викс филтрите се препорачуваат за интервали ЗА промена на маслото ОД ОЕМ и филтерот, обично од 3.750 до 10.000 милји, а не да надминуваат 12 месеци. Овој филтер заробува до 50% повеќе нечистотија и загадувачи отколку Заштита со најдобра комбинација На капацитет C15; LN/LNA; Виза; Lancia Тема; Peugeot 104; 204; 205; 304; 305; 505; Рено Р14; Талбот Самба; Тагора (НЕ-американски пазари). WIX Филтер За Масло WL7100.

Карактеристики

Производи во категоријата

Wi 152mp Филтер За Масло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wi 152mp Филтер За Масло

Продаден Поединечно Овој Производ Е Дизајниран И Изработен Од Wix Filtr Ld Со Класичниот Изглед, Вистинскит�

DEN 1.67
Филтер За Воздух 46650
  • Ново
Оценка на клиентот:

Филтер За Воздух 46650

Викс Филтер За Воздух со Обвивка WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со прескокн

DEN 1503.84
Хидраулични 51306
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хидраулични 51306

WIX Кертриџ Хидрауличен Метален Канистер F WIX HD Хидрауличните Филтри имаат премиум медиуми специфични за

DEN 3518.40
Филтер За Воздух 46652
  • Ново
Оценка на клиентот:

Филтер За Воздух 46652

ВИКС Радијален Печат Надворешен Воздух WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со п�

DEN 0.67
XP WP10084XP WI XP Кабина Воздушен Панел
  • Ново
Оценка на клиентот:

XP WP10084XP WI XP Кабина Воздушен Панел

Wix XP Кабина Воздушни Панели : 1320 Ford Fusion, 1320 Линколн MKZ, 1522 Ford Edge, 1618 Линколн MKX, 1720 Линколн Континентал, 1920 Ford

DEN 0.33