• Ново
Филтерот За Воздух Во кабината Одговара изберете: 2006-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ МЛ, 2007-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛ

Филтерот За Воздух Во кабината Одговара изберете: 2006-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ МЛ, 2007-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛ

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Филтрите за Воздух во Кабината ВИКС го отстрануваат поленот, прашината, саѓите и другите контаминирани со воздух од воздухот во возилото за нормални и тешки услови на возење. Филтрите ЗА воздух ВО кабината ВИКС се подобрени со Микробанска антимикробна технологија која го инхибира растот на микробите на медиумите за филтрирање и штити од оштетување на бактерии, мувла и мувла. Онаму каде што е применливо, комбинираниот медиум за отстранување мирис ги намалува мирисите од издувните системи на блиските возила. Филтрите за воздух ВО кабината ВИКС се препорачуваат за интервал НА промена на филтерот ОЕМ. ВИКС нуди целосна линија на филтри за воздух во кабината со висока ефикасност за патнички автомобили и лесни камиони. Кабина Филтер За Воздух Одговара Изберете : 2006-2013 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ мл 6 Цил 3,5 Л 2007-2009 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛ 8 Цил 4,7 Л 2007-2012 МЕРЦЕДЕС-Бенц Р 6 Цил 3,5 Л 2010-2013 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛ 350 БЛУТЕК 6 Цил 3 Л 2006 МЕРЦЕДЕС-Бенц Р 8 Цил 5 л и повеќе - додадете го вашето возило во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хидраулични 51306
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хидраулични 51306

WIX Кертриџ Хидрауличен Метален Канистер F WIX HD Хидрауличните Филтри имаат премиум медиуми специфични за

DEN 3518.40
Филтер За Воздух 46766
  • Ново
Оценка на клиентот:

Филтер За Воздух 46766

ВИКС Радијален Печат Внатрешен Воздух WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со пр�

DEN 2.00
Филтер За Масло 57936
  • Ново
Оценка на клиентот:

Филтер За Масло 57936

ВИКС СпинНа Филтер За Подмачкување Филтрацијата е основа на ефективна програма за одржување, помагајќи

DEN 0.33
Филтер За Масло 57012
  • Ново
Оценка на клиентот:

Филтер За Масло 57012

ВИКС СпинНа Пренос Филтер WIX HD Филтрите за Масло обезбедуваат супериорна заштита на моторот со висок кв�

DEN 3.00
Филтер За Воздух 42671
  • Ново
Оценка на клиентот:

Филтер За Воздух 42671

Викс Филтер За Воздух WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со прескокнување на пл

DEN 845.12
Филтер За Воздух 46652
  • Ново
Оценка на клиентот:

Филтер За Воздух 46652

ВИКС Радијален Печат Надворешен Воздух WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со п�

DEN 0.67