• Ново
Филтерот за воздух Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1973-ШЕВРОЛЕТ Ц10

Филтерот за воздух Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1973-ШЕВРОЛЕТ Ц10

Buyers rating:
DEN 847.84

Износ

Филтрите За Воздух Со Премиум Панел WIX обезбедуваат одлична заштита на моторот за нормални и тешки услови за возење, како што се сообраќај за запирање и одење, земјени патишта, градилишта, кратки патувања и меѓудржавни патувања. Викс филтрите се препорачуваат за интервали ЗА промена НА филтерот за воздух оем. Овие филтри содржат 30% повеќе медиуми од ОЕС филтрите и користат фенолна смола третирана подобрена целулоза медиуми која обезбедува одлична издржливост против ингестија на влага. Кога е применливо, полиуретанската заптивка со висока јачина на кинење преживува екстремни топли и ладни температурни услови. Филтер за воздух Лабораториски Тестови по ISO 5011 најмалку 99.5% ефикасност (врз Основа на Wix 42389) Филтер за Воздух се Вклопува Одберете : 1988-1995 CHEVROLET GMT-400 8 Cyl 5.7 L 1981-1986 CHEVROLET C10 8 Cyl 5 L 1975-1981 CHEVROLET CORVETTE 8 Cyl 5.7 L 1989-1995 GMC СИЕРА 8 Cyl 5.7 L 1995 CHEVROLET ТАХО 8 Cyl 5.7 L 1981-1986 CHEVROLET K10 8 Cyl 5 L 1977,1979-1988 CHEVROLET МОНТЕ КАРЛО 8 Cyl 5 L 1975-1980 CHEVROLET C10 8 Cyl 5.7 L 1976-1977,1980,1987-1994 CHEVROLET ПАЛТО 8 Cyl 5.7 L 1975,1977 на 1980-тите, CHEVROLET K10 8 Cyl 5.7 L 1975-1981 CHEVROLET CAMARO 8 Cyl 5.7 L 1987 CHEVROLET R10 8 Cyl 5 L 1987 CHEVROLET V10 8 Cyl 5.7 L 1992-1995 GMC YUKON 8 Cyl 5.7 L 1981-1995 CHEVROLET ПРЕДГРАДИЕТО 8 Cyl 5.7 L 1968 CHEVROLET CHEVELLE 8 Cyl L 1977-1978,1980-1989 CHEVROLET КАПРИЗ 8 Cyl 5 L 1983-1988 OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВНИОТ 8 Cyl 5 L 1981-1986 GMC C1500 8 Cyl 5 L 1972-1973,1977 година,1979-1983 CHEVROLET MALIBU 8 Cyl 5 L 1972,1979-1987 CHEVROLET EL CAMINO 8 Cyl 5 L 1975-1986 CHEVROLET K20 8 Cyl 5.7 L 1975-1976,1979,1990 CHEVROLET КАПРИЗ 8 Cyl 5.7 L 1988 GMC GMT-400 8 Cyl 5.7 L 1987 CHEVROLET V20 8 Cyl 5.7 L и повеќе - додадете го вашето возило на нашите одговара елемент за да се провери.

Карактеристики

Производи во категоријата

Филтер За Воздух 46652
  • Ново
Оценка на клиентот:

Филтер За Воздух 46652

ВИКС Радијален Печат Надворешен Воздух WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со п�

DEN 0.67
Wi 152mp Филтер За Масло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wi 152mp Филтер За Масло

Продаден Поединечно Овој Производ Е Дизајниран И Изработен Од Wix Filtr Ld Со Класичниот Изглед, Вистинскит�

DEN 1.67
Хидраулични 57120
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хидраулични 57120

WIX Кертриџ Хидрауличен Метален Канистер F WIX HD Хидрауличните Филтри имаат премиум медиуми специфични за

DEN 0.67
Филтер за масло WL7100
  • Ново
Оценка на клиентот:

Филтер за масло WL7100

ВИКС СпинНа Филтер За Подмачкување Филтрите ЗА Масло WIX обезбедуваат одлична заштита на моторот корист�

DEN 114.72
XP WP10084XP WI XP Кабина Воздушен Панел
  • Ново
Оценка на клиентот:

XP WP10084XP WI XP Кабина Воздушен Панел

Wix XP Кабина Воздушни Панели : 1320 Ford Fusion, 1320 Линколн MKZ, 1522 Ford Edge, 1618 Линколн MKX, 1720 Линколн Континентал, 1920 Ford

DEN 0.33
Филтер За Воздух 46650
  • Ново
Оценка на клиентот:

Филтер За Воздух 46650

Викс Филтер За Воздух со Обвивка WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со прескокн

DEN 1503.84