• Ново
Хановер 56-во. Модерен електричен грејач на електричен камин во средниот век Аркадија со вметнување длабок на дневник со повеќе бои, махагони

Хановер 56-во. Модерен електричен грејач на електричен камин во средниот век Аркадија со вметнување длабок на дневник со повеќе

Buyers rating:
DEN 5919.84

Износ

Покажете ја вашата модерна талент од средината на век со овој стилски грејач на електричен камин Аркадија. Овој уникатен штанд за медиуми е поврзан со вметнување на длабок грејач на дневник, давајќи му на вашиот дом изглед и чувство на вистински камин без кавга и одржување. Можете да ги прилагодите двојните поставки за топлина и за целите за заштеда на топлина и за заштеда на енергија. Уживајте во пламенот со повеќе бои со или без топлина за амбиент на камин во текот на целата година. Аркадија вклучува удобен далечински управувач за прилагодување на поставките од целата просторија. Забавата, ретро ТВ -штанд на Хановер има уникатни врати со пресечен образец што додава интерес за кој било декор на домаќинството, покрај складирањето. Чувајте пријатно без да жртвувате време или стил со камин Аркадија од Хановер. Современ дизајн на средниот век : Забавниот ретро ТВ-штанд на Хановер е дизајниран со уникатни врати во форма на сечење и елегантни линии Совршен додаток на просторот за дневна соба . Флексибилни поставки за топлина и заштеда на енергија : Уживајте во совршен амбиент во секоја просторија во текот на целата година, работат со или или без топлина! Двојните поставки за топлина за различни простории и сезони можат да се прилагодат соодветно и за целите за заштеда на топлина и за заштеда на енергија. Топлината опфаќа 210 квадратни. Ft . Клучни карактеристики : 5 пламен што се менува во боја! Stand може да поддржува телевизија со рамен екран до 55 ". Две полици на секоја страна од електричното камин вметнува. Контроли на единицата, удобен далечински управувач и вграден тајмер . Бесплатно одржување : Нема повеќе проблеми со вистинско камин со нашето Електричен камин Хановер. Добијте го реалниот ефект на пламен на вистински камин без целото одржување . Лесно за инсталирање : На 2 се препорачуваат да го соберат ТВ -штандот. Само вклучете го вметнувачот на грејачот и започнете да уживате во топлината! Собраните димензии се 15,7 "" X 55.9 "x 25.7" . Колекцијата Аркадија од Хановер. Современ грејач на електричен камин од средниот век со длабок приказ на дневник и 5 пламен кои се менуваат во боја. Уживајте во реалниот ефект на пламен без проблеми и одржување на вистински камин. Двојни поставки за топлина со вграден тајмер опфаќа до 210 квадратни метри . Пламените можат да се постават да функционираат со или без топлина за целогодишна употреба. Далечинскиот управувач е вклучен за прилагодување на поставките од целата просторија. Уникатен декор додава шарм во секое поставување на домаќинството. Модерна, ласерска шема на врвот на секоја стаклена врата. Две погодни кабинети за складирање на секоја страна од огништето. Може да се користи како ТВ -штанд за ваша погодност. Собрание на мантили со две лица. Капацитет за тежина на мантил : до 75 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сквишмалоус Бл Ајкула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сквишмалоус Бл Ајкула

Сквишмаловите се слатки, гушкаат и подготвени да се приклучат на вашиот тим Изработени со супер мек мат�

DEN 319.84