• Ново
КОМПАСИ Фб-500-5Н Компас, Флеш Монтирање, 5 Бирање, Црно

КОМПАСИ Фб-500-5Н Компас, Флеш Монтирање, 5 Бирање, Црно

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Глобемастер компас, МФГ# ФБ-500-5Н12, рамна монтажа, црно куќиште, 5" врвно читање црно бирање, осветлување од 12 волти, компензатори, 7,5" дијаметар, 6,25" дупка, 5 години гаранција. Лесно Инсталиран, Се Вклопува 6 1/4 " (15,88 см) Дупка За Монтирање; Рамни картички во Прав достапни во 5 степени, 2 степени или 2 степени со поени; Целосно Внатрешно Гимбалирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Силва Експлорер Компас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Силва Експлорер Компас

Силва Компасот обезбедува прецизност на која можете да и верувате Точноста е причината зошто Силва ком�

DEN 0.67
Суунто Огледало Компас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Суунто Огледало Компас

Професионален Огледален Компас Напредниот навигациски компас Кога излегуваат на непозната територија

DEN 653.60
Компасот На Зглобот на коглан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Компасот На Зглобот на коглан

Компасот На Зглобот на коглан е совршен додаток за преживување за кампување и пешачење Овој компас за з�

DEN 591.68