• Ново
Компасот На Зглобот на коглан

Компасот На Зглобот на коглан

Buyers rating:
DEN 591.68

Износ

Компасот На Зглобот на коглан е совршен додаток за преживување за кампување и пешачење. Овој компас за зглоб е и водоотпорен и отпорен на удари. Компасот е исполнет со течност и има прозрачен бројчаник за видливост во услови на слаба осветленост. Се одликува со прилагодлив ремен за зглоб за практичност без раце.Водоотпорен и отпорен на удари компаслуминозниот бројчаник исполнет со течност обезбедува видливост во услови на слаба осветленост накит стожер прилагодлив кука и јамка рачен зглоб тежина : 0,17 мл. (5 g)Дијаметар : 7/8 " (2,2 см) Тежина : 0,17 мл. (5 г). Дијаметар : 7/8 "(2,2 см). Водоотпорен и отпорен на удари. Прозрачно Бирање. Скапоцен камен стожер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Силва Експлорер Компас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Силва Експлорер Компас

Силва Компасот обезбедува прецизност на која можете да и верувате Точноста е причината зошто Силва ком�

DEN 0.67