• Ново
Авантуристи на големо Сликарство печатење на завиткано платно

Авантуристи на големо Сликарство печатење на завиткано платно

Buyers rating:
DEN 1519.84

Износ

ПРИДОБИВНИ ПАНВИ ПРИНЦЕР ОД МАРМОНТ Хил Арт колективно Професионално рачно испружено завиткано во одржливо, невородно дрво „Авантуристи на големо“ Сликарство на сликање на завиткано платно : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Карактеристики

Производи во категоријата