• Ново
18 W 9 H 3 4 ID 1 2 P Chrysler Architectural Architectural PVC PIORCED тавански медалјон, антички бакар

18 W 9 H 3 4 ID 1 2 P Chrysler Architectural Architectural PVC PIORCED тавански медалјон, антички бакар

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 18 "W x 9" H x 4 3/4 "ID X 1/2" стр. Уникатни и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготрајно. Модерни, современи и елегантни опции на располагање.

Карактеристики

Производи во категоријата