• Ново
8W 2P 94.5 L Внатрешен Зрак за 8 Традиционален Тавански Систем

8W 2P 94.5 L Внатрешен Зрак за 8 Традиционален Тавански Систем

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Трансформирајте го вашиот таван во елегантен, убав и безвременски дисплеј што ќе даде изјава и ќе додаде огромна вредност на вашите простори за живеење. Таванот со каса, познат и како потонат таван, е класичен архитектонски дизајн кој носи длабочина и димензија на, инаку, обичен таван. Нашите тавани со уретанска каса се внимателно моделирани по оригинални историски обрасци и дизајн, обезбедувајќи автентичен изглед, а во споредба со дрвото, тие се со мала тежина и лесни за инсталирање. Овие доаѓаат кај вас фабрика подготвен и подготвен за вашата боја или дамка. Она што некогаш се сметаше за скап луксуз, сега е прифатлива потрага по дом што ве дефинира. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4 OD 5 8 id 1 p Скролувачки медалјон, два
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4 OD 5 8 id 1 p Скролувачки медалјон, два

Нашите колекции на таванот медалјон се моделираат по оригинални историски обрасци и дизајни Нашите зан

DEN 67.52