• Ново
Колекцијата на ournoureенски жени Минди се лизга на зашилени станови на пети

Колекцијата на ournoureенски жени Минди се лизга на зашилени станови на пети

Buyers rating:
DEN 335.84

Износ

Чекор во нов стил со колекцијата „Минди“ од колекцијата на ournouree. Овој чевли има материјал со велур и има совршена количина на истегнување на него. Мешавината со велур на велур на моделот Criss-Cross го истакнува овој дизајн, а зашилената пети додава совршен допир. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лесни пумпи за уличен портрет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесни пумпи за уличен портрет

Дизајниран како класик со женски VThroat Topline, портретот од Easy Street ви нуди карактеристичен парфера детали с�

DEN 1.33