• Ново
Bighенски високи потпетици, чизми од пети од пети

Bighенски високи потпетици, чизми од пети од пети

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Чекор во шик стил со чизми со отворен пети на глуждот од Brinley Co. Soft Faux Suede uppers стилски приказ на преклопување чипка што се поврзува во елегантен лак на глуждовите. Високиот бучен создадете ласкава силуета и додадете модерен дизајн во стилот, стилот на отворено пети го зрачи современиот дизајн кој може да се носи без напор во текот на сезоните. Овие чизми мора да изгледаат одлично со најразлични панталони и здолништа за да создадат најразлични стилски облеки за секоја пригода. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 6 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лесни улични пумпи за шлаканици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесни улични пумпи за шлаканици

Модерно дизајниран со мала потпетица со ниски блок потпетици, Шани од лесна улица ќе додаде во секој анс

DEN 2.33