• Ново
Лесни улични пумпи за шлаканици

Лесни улични пумпи за шлаканици

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Модерно дизајниран со мала потпетица со ниски блок -потпетици, Шани од лесна улица ќе додаде во секој ансамбл. Еластичното соблекување на Gore додава малку пизаз и помага со подобро вклопување. Подобрена со лесна флексија од надворешната страна и влошена влошка што ќе ве одржува удобно, додека другите се зафатени да бидат импресионирани од вашиот стајлинг. Лесна флекс -надворешна плоча за целодневна удобност. На тренд потценуван блок -потпетица. Истегнете за вклопување и удобност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Компанијата Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Компанијата Бринли Ко.

Пумпата за сјај на лентата на глуждот од Бринли Ко Се одликува со прсти на велур, и затворени задни потпе

DEN 335.84