• Ново
Flatiron Satin Stitch везена заштитена сатеинска нишка за броење перници, крал, бел, 2 парчиња

Flatiron Satin Stitch везена заштитена сатеинска нишка за броење перници, крал, бел, 2 парчиња

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Со стил инспириран од најдобрите хотели во светот, парот на кутии за перници на хотелот Флатирон Сатен бод може да се пофали со најголем квалитет и занаетчиство. Направено од премиум памук со Sateen ткаат за мека, мазна рака и сјајна сјај, секоја кутија за перници има везење со сатен бод за класичен изглед. Парот за перници на хотелот Flatiron Hotel Satin Stitch е достапен во вашиот избор на боја на бело со бело вез, бело со вез од слонова коска, бело со индиго вез, сива со бел вез или природен со бел вез. Вклучува два случаи на перница. 100% памук ексклузивно на декорација и е машинска миење. Flatiron Satin Stitch Везени изработени перници за пребројување на конецот Sateen 300, крал, бел, 2 парчиња : карактеристики извезени детали. Направено од 100% памук (со исклучок на вез). Машина за перење. Продаден како сет од два случаи на перница. Стандардни мерки за случаи на перници : 20 "w x 32" l. Мерки за случаи на Кинг Перница : 20 "W x 40" l. Наменето да се координира со други стилови во колекцијата за постелнина Флатирон.

Карактеристики

Производи во категоријата