• Ново
Единствени поволни цени Сјајни секвенци фрлаат капаци на перници 18 18 Сребрена

Единствени поволни цени Сјајни секвенци фрлаат капаци на перници 18 18 Сребрена

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Изработена од добра квалитетна и трајна сатенска ткаенина, оваа уникатна декоративна обвивка за фрлање перници има 3мм секвенци од едната страна и сатен материјал од другата страна, квадратна форма, нишка за квалитет на квалитет и невидливо затворање на патент, што ви овозможува лесно да ја одвоите и да ја миете капакот. Со модерен и моден дизајн, случаите со перници за фрлање перница не само што ја украсуваат вашата соба за да додадете допир на текстура, туку и промовираат стилска атмосфера. Совршени декоративни капаци за перници и меки за меки за вашата дневна соба, спална соба, игротека, канцеларија, домашна куќа, кафуле, автомобили, итн. Препорачајте ја миењето на рацете, суво на воздухот, не бели, не железо, не се сува суво. Ве молиме, проверете дали перниците се вклопуваат во вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поговори за сјајни сјајни декоративни фрлања за фрлање перници 18 "x 18" 18 x 18 инчи. Невидливо затворање на патент. Sequins од едната страна и сатенот обратно фрлајте ја капакот на перницата. Совршено е да се додаде на која било мека, кревет, столче за замав, автомобил, итн. Вклучува само 1 парчиња декоративни перници само, перница не е вклучена. Свртете го внатре и измијте го со рака, избришете го преку топла вода со сапуница, исплакнете и притиснете помеѓу крпи за да отстраните вишок вода, сув на воздухот. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% сатен.

Карактеристики

Производи во категоријата