• Ново
Море плажа сценографијата туш завеси бања туш завеса 3Д ткаенина бања завеса со куки водоотпорен бања екран 180*

Море плажа сценографијата туш завеси бања туш завеса 3Д ткаенина бања завеса со куки водоотпорен бања екран 180*

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, која е водоотпорна, издржлива, мека, без брчки и без избледување. ● Водоотпорно И Брзо Сушење ● оваа завеса за туширање претрпе водоотпорен третман од двете страни, овозможувајќи капки вода да останат на површината, брзо одбивајќи и сушејќи. Значи, завесите за туширање со водоотпорна ткаенина можат да ја одржат вашата бања сува и чиста. ● Засенчување И Заштита На Приватноста ● завесата за туширање во бањата е изработена од висококвалитетна и врвна непроѕирна ткаенина, која е многу погодна за заштита на личната приватност. И завесата за туширање желка е зашиена со тенки и тесни игли, кои нема да паднат. Тие исто така имаат совршена завеса за да ги спречат да лебдат и да ви обезбедат удобно време за капење. Лесно за инсталирање, комбинирано пакување : комплетот за завеси за туширање вклучува 12 куки во Форма На Ц. Нема ' рѓа или деформација. Со нив, завесите за туширање можат лесно да се инсталираат на прави/закривени шипки за туширање избор На Големина : W90 € H180, W150 ° H180, W180 H180, W180 ° H200 CM [Листа На Производи] 1 завеса за туширање и 12 куки. ●Врвен Квалитет И Печатење€100% полиестерска ткаенина туш завеса со тежина на дното. Водоотпорен, отпорност на Брчки, задржување На Обликот, Висока јачина, еластично закрепнување.Живописни бои, Јасна слика, Безопасна и без избледување. [Пондерирана полите] Потешки и постабилни, одржување на совршен завеса и не мавтајќи, обезбедување на вас со удобно туш искуство.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бамбус Печатење Туш Завеса, Азиски Стебла Гранки Цвеќиња Илустрација Источна Природа Тема, Ткаенина Ткаенина Бања Декор Во Собата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бамбус Печатење Туш Завеса, Азиски Стебла Гранки Цвеќиња Илустрација Источна Природа Тема, Ткаенина Ткаенина Бања Декор Во Собата

Моделот е дизајниран од дизајнерот НА SPXUBZ, целокупната боја е светла, може да донесе добро расположение

DEN 0.67
Пролет Камион Деца Туш Девојки Момчиња Возрасни Кабина Декор, Сончогледи Пеперутка Рустикален Дрвени Штица Мрежи Геометриски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пролет Камион Деца Туш Девојки Момчиња Возрасни Кабина Декор, Сончогледи Пеперутка Рустикален Дрвени Штица Мрежи Геометриски

HD печатење : Оваа туш завеси за бања усвои слика со висока дефиниција Нема бледнее Апликација : Дом, бања,

DEN 1.00
Печатена Карирана Завеса За Туширање Сина Зелена Црвена Жолта Завеса ЗА Капење 3д Принт Водоотпорна Ткаенина Декор За Бања Екран
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатена Карирана Завеса За Туширање Сина Зелена Црвена Жолта Завеса ЗА Капење 3д Принт Водоотпорна Ткаенина Декор За Бања Екран

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

DEN 319.84