• Ново
Ветер Апстракт Уметност Бохо Туш Завеса Водоотпорен Полиестер Бања Завеса Моранди Боја Блок Завеси За Бања Декор

Ветер Апстракт Уметност Бохо Туш Завеса Водоотпорен Полиестер Бања Завеса Моранди Боја Блок Завеси За Бања Декор

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Околу Големини 1 : 72x72in=180x180cmsize 2 : 60x72in=150x180cmsize 3 : 48x72in=120x180cm Detail дисплеј Опис На производот Материјал : полиестерска ткаенинаповеќе Стилови,Повеќе Големини за ваш избор пакет : 1 x завеса за Туширање12 x Пластични куки БОГАТ Ветер Апстрактна Уметност Бохо Туш Завеса Водоотпорен полиестер бања завеса моранди боја блок завеси за бања декор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бамбус Печатење Туш Завеса, Азиски Стебла Гранки Цвеќиња Илустрација Источна Природа Тема, Ткаенина Ткаенина Бања Декор Во Собата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бамбус Печатење Туш Завеса, Азиски Стебла Гранки Цвеќиња Илустрација Источна Природа Тема, Ткаенина Ткаенина Бања Декор Во Собата

Моделот е дизајниран од дизајнерот НА SPXUBZ, целокупната боја е светла, може да донесе добро расположение.

DEN 0.67
Пролет Камион Деца Туш Девојки Момчиња Возрасни Кабина Декор, Сончогледи Пеперутка Рустикален Дрвени Штица Мрежи Геометриски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пролет Камион Деца Туш Девојки Момчиња Возрасни Кабина Декор, Сончогледи Пеперутка Рустикален Дрвени Штица Мрежи Геометриски

HD печатење : Оваа туш завеси за бања усвои слика со висока дефиниција Нема бледнее Апликација : Дом, бања,

DEN 1.00
Велигден Туш Завеса Водоотпорен Дебел Полите Издржлив Перат Велигден Симпатична Зајаче Пилешко Морков Јајца Бања Водоотпорен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Велигден Туш Завеса Водоотпорен Дебел Полите Издржлив Перат Велигден Симпатична Зајаче Пилешко Морков Јајца Бања Водоотпорен

Детали за производот : име На Производот : Велигден Туш Завеса Материјал : Полиестер Тежок и издржлив вод

DEN 3.33
Печатена Карирана Завеса За Туширање Сина Зелена Црвена Жолта Завеса ЗА Капење 3д Принт Водоотпорна Ткаенина Декор За Бања Екран
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатена Карирана Завеса За Туширање Сина Зелена Црвена Жолта Завеса ЗА Капење 3д Принт Водоотпорна Ткаенина Декор За Бања Екран

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

DEN 319.84