• Ново
3д Завеси За Бања Шарена Геометрија Завеси За Туширање Водоотпорна Ткаенина Со Куки Домашен Декор Екран За Бања Што Се Пере

3д Завеси За Бања Шарена Геометрија Завеси За Туширање Водоотпорна Ткаенина Со Куки Домашен Декор Екран За Бања Што Се Пере

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

【 Висок квалитет на материјалите и прекрасен дизајн 】 - туш завеса е направен од 100% полиестер платно, кои се трајни, не исчезнува, и навремено слободни, погодни за долготрајна употреба. Напредни high-definition моделот печатење технологија гарантира дека оваа уникатна боја насликани дрво туш завеса има светли бои и јасни слики, со што пријатно бања време. 【 Големи Димензии 】 - туш завеса големина е околу 72 инчи долго x 72 инчи широка. Стандардната големина сигурно одговара на повеќето кади и тушеви. Дрвото на животот туш завеса е многу погодна за бањи во хотели, апартмани, спални, Рекреативни возила, RV и семејството бањи. Водоотпорен Материјал и Одржување на Приватноста - на Овој водоотпорен туш завеса технологија користи нова водоотпорен слој, каде што водата капки падне бисери. Сува брзо по капење. Висок квалитет на задебелена полиестер ткаенини прави туш завеси дише, но нетранспарентно. Кога делите бања со семејството или цимерите, таа може да ви обезбеди приватен простор и да ја заштити вашата лична приватност. Лесно да се инсталира и да се грижи за - туш завеса поставите доаѓа со 12 цврсти и издржливи куки и прстени, совршено поддршка на тешки-должност туш завеси и linings. Секој рѓа отпорни метал grommet може да се спречи кинење кога вие лесно отворате и затворате туш завеса. Инсталирањето и расклопувањето траат само неколку минути. Машина за миење со ладна вода, висат да се исуши, не кајгана. Полиестер ткаенини и посебни техники на боење може да се спречи деформација и исчезнува после миење. Материјал : Трајни полиестер ткаенини, мека на допир, кожата пријателски, лесно да се мијат и брзо да се исуши. Дизајн : Исклучителни и уникатни уметнички дела, технологија За Дигитално печатење, јасни и избледени слики. Машина Перат : Оваа бања завесата може да биде машина изми, обесени да се исуши, и пеглаат на ниска температура.

Карактеристики

Производи во категоријата

Розова Роза Цвеќиња Љубов Туш Завеса Постави Креативен Дизајн Акварел Цветни Девојка Жена Бања Завеси Водоотпорен Бања Декор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Розова Роза Цвеќиња Љубов Туш Завеса Постави Креативен Дизајн Акварел Цветни Девојка Жена Бања Завеси Водоотпорен Бања Декор

[Стандардна големина] применливо е за повеќето кади и тушеви и може да се користи со прави или закривени

DEN 319.84
Пролет Камион Деца Туш Девојки Момчиња Возрасни Кабина Декор, Сончогледи Пеперутка Рустикален Дрвени Штица Мрежи Геометриски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пролет Камион Деца Туш Девојки Момчиња Возрасни Кабина Декор, Сончогледи Пеперутка Рустикален Дрвени Штица Мрежи Геометриски

HD печатење : Оваа туш завеси за бања усвои слика со висока дефиниција Нема бледнее Апликација : Дом, бања,

DEN 1.00