• Ново
Божиќни Свеќи Декор, Миризливи Свеќи За Домашен Мирис, Новогодишна Елка Ароматична Свеќа Подарок Бо Постави Божиќна Подарок Атмосфера Декоративна Божиќна Свеќа

Божиќни Свеќи Декор, Миризливи Свеќи За Домашен Мирис, Новогодишна Елка Ароматична Свеќа Подарок Бо Постави Божиќна Подарок

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Мала Свеќа Путер Светилка Парафин Свеќа Романтичен Темјан Свадба Свеќа Презентација Подарок Емајл Свеќа Чај Карактеристики : нашиот мирис на свеќа додава лето во секоја средина. Уживајте во вашите сетила со светло и сончево мешано вино, кое сигурно ќе ви го намали притисокот, ќе ослободи привлечна и удобна арома и ќе го подобри нечие расположение. Многу е погоден за планирање настани и свадби, продавница за цвеќиња, дизајнер на ентериер, ресторан, декорација на домот, спа и бања; овие романтични свеќи со мирис на кафе се многу погодни за свадби и годишнини, како и романтични ноќи, како комеморативни свеќи, свеќи за медитација, па дури и свеќи за итни случаи. Секоја чајна свеќа содржи и зачини ,кои можат со природни. Изработен од висококвалитетен путер и парафин; фитил обложен со мешан восок обезбедува согорување 3 до 4 часа. Овие чајни свеќи се убаво спакувани и етикетирани. Овие миризливи свеќи ќе бидат подароци за пријатели, љубовници, колеги, шефови, подароци за роденден, подароци за украсување куќа, подароци за апартмани, подароци за најдобри пријатели, па дури и подобри подароци за себе. Секоја трајна чајна свеќа ќе донесе елеганција во секоја посебна пригода.Производот вклучува : 1 кутија од 10 свеќи материјал : путер, парафинизација : 3,5 * 0,9 см, една кутија големина : 18 * 7,5 * 1 см Елка Ароматична Свеќа Подарок Кутија Постави Божиќ Подарок Атмосфера Декоративни Божиќ Свеќа. Елабориран Дизајн : нашите Свеќи За божиќна форма се внимателно дизајнирани во форма На Дедо мраз и Новогодишна елка, реална 3Д шема, за да ви обезбедат различни избори; оваа прекрасна Божиќна свеќа е исто така вашиот прв избор За Божиќни подароци, а пријателите кои добиваат подароци ќе ги сакаат многу. Соодветна Големина : свеќата има вистинска големина за да ја ставите каде било во вашиот дом, за да ги натерате вашите гости да ја забележат вашата декорација на прв поглед и да го покажат вашиот елегантен вкус. Безбедна и Сигурна : нашата свеќа во форма на забава е направена од восок од соја, пчелин восок и парафински восок, кои нема лесно да се стопат; со внимателно резба, изгледа нежно и убаво, нема да биде лесно да се скрши, избледи или деформира и може да ви служи долго време. Применлива Сцена : нашите миризливи свеќи се погодни за секакви прилики, не само За божиќна декорација, подароци, туку и за секојдневна семејна декорација, многу погодни за нас самите, пријателите, семејството, љубовниците и партнерите, идеални украси За Божиќ. ●ДОБРА УСЛУГА●ние бидете сигурни дека секоја ставка е на високо ниво quality.No причина за враќање или размена на стоки во рок од 30 дена.Ако има какви било прашања, ве молиме слободно кажете ни, ќе го добиете нашиот одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тегла со свеќи за свеќи За повеќекратна Употреба Цврста Боја Против рѓа 50мл Отпорна На Истекување Запечатена Сјајна Мазна Канцеларија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тегла со свеќи за свеќи За повеќекратна Употреба Цврста Боја Против рѓа 50мл Отпорна На Истекување Запечатена Сјајна Мазна Канцеларија

Опис : Фин Материјал : куќиштето за свеќи е направено од фин алуминиум, кој е цврст, издржлив и лесно се кр

DEN 270.08
Меркур Стакло Гласови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Меркур Стакло Гласови

Шик сепак, обичниот восок е совршен допир за да додадете сјај и елеганција на вашиот настан и домашен де�

DEN 3.00
домашен декор Свеќа Сицилијански Лимон Миризлив Класичен 22оз Голема Тегла Една Фитил Свеќа Гори Во Текот На Часови В Една Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

домашен декор Свеќа Сицилијански Лимон Миризлив Класичен 22оз Голема Тегла Една Фитил Свеќа Гори Во Текот На Часови В Една Големина

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 150gpackage го�

DEN 270.08
Халмарк Хари Потер свеќа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Халмарк Хари Потер свеќа

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

DEN 2.33