• Ново
Подобри домови и градини 18oz Смоки сива магла миризлива свеќа со тегла со еден плетенка

Подобри домови и градини 18oz Смоки сива магла миризлива свеќа со тегла со еден плетенка

Buyers rating:
DEN 270.08

Износ

Воведете смирувачка арома во вашиот простор за живеење со подобри домови и свеќи од градини. Подобри домови и градини со едно-миризливи миризливи свеќи се многу мирисни и обезбедуваат чиста, па дури и изгореници што ќе го наполнат вашиот дом со убави и примамливи ароми. Ставете ја оваа свеќа во кујната, дневната соба или трпезаријата каде што можете да уживате кога ќе ги забавувате гостите или во секое време сакате да се опуштите. Затегнете го фитилот периодично за да промовира дури и горење. Подобри домови и градини нуди широк избор на мириси на свеќи за истражување и уживање. Подобри домови и градини Смоки сива магла со една свеќа со тегла, 18 мл. Сингл свеќа изгоре приближно 90-100 часа . меко пушено шума опкружена со смарагдна свежина на кристални маринци, треперлива озон и ладно агруми, распрснати над розови цикламен и ароматични билки допрени од килибар. Подобри домови и градини со едно-миризливи миризливи свеќи се многу мирисни и обезбедуваат чиста, па дури и изгореници што ќе го наполнат вашиот дом со убави и примамливи ароми. Нашите свеќи се направени од висококвалитетен, нетоксичен, чист восок што гори, кој е специјално развиен за да се одржат оптимални товари на мириси. Направено во Охајо од домашни и увезени материјали . Карактеристики на светло обоен восок.

Карактеристики

Производи во категоријата

Свеќи на Стенспорт Фенер - пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Свеќи на Стенспорт Фенер - пакет

Специјално дизајниран за употреба со Stansport свеќата Овие свеќи горат бавно и чисто за да обезбедат мек, р�

DEN 311.84
домашен декор Свеќа Сицилијански Лимон Миризлив Класичен 22оз Голема Тегла Една Фитил Свеќа Гори Во Текот На Часови В Една Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

домашен декор Свеќа Сицилијански Лимон Миризлив Класичен 22оз Голема Тегла Една Фитил Свеќа Гори Во Текот На Часови В Една Големина

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 150gpackage го�

DEN 270.08
Халмарк Хари Потер свеќа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Халмарк Хари Потер свеќа

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

DEN 2.33
Меркур Стакло Гласови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Меркур Стакло Гласови

Шик сепак, обичниот восок е совршен допир за да додадете сјај и елеганција на вашиот настан и домашен де�

DEN 3.00