• Ново
Абот Колекција АБ-16-СБ-МИНИ-СЛ во. Мини Свеќа За Спиење, Бела

Абот Колекција АБ-16-СБ-МИНИ-СЛ во. Мини Свеќа За Спиење, Бела

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Помогнете да го ослободите умот по напорниот ден со помош на Оваа Благосостојба На Спиењето Ароматерапија Свеќа од арома ботаничка. оваа рачно истурена Свеќа изработена Од Австралија има спокојна мешавина од есенцијални масла кои помагаат во ублажување на нервната напнатост и немир надополнета со мириси на риган од бергамот од лаванда и кедрово дрво. Спецификации боја : Бел Материјал : Восок Од Соја И Стакло Длабочина : 2 инчи.Тежина : 2 фунти-SKU : MRJT23218 Abbott Колекција АБ-16-WB-МИНИ-SL 2 во. Мини Свеќа За Спиење, Бела.

Карактеристики

Производи во категоријата

домашен декор Свеќа Сицилијански Лимон Миризлив Класичен 22оз Голема Тегла Една Фитил Свеќа Гори Во Текот На Часови В Една Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

домашен декор Свеќа Сицилијански Лимон Миризлив Класичен 22оз Голема Тегла Една Фитил Свеќа Гори Во Текот На Часови В Една Големина

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 150gpackage го�

DEN 270.08
Меркур Стакло Гласови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Меркур Стакло Гласови

Шик сепак, обичниот восок е совршен допир за да додадете сјај и елеганција на вашиот настан и домашен де�

DEN 3.00
Свеќи на Стенспорт Фенер - пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Свеќи на Стенспорт Фенер - пакет

Специјално дизајниран за употреба со Stansport свеќата Овие свеќи горат бавно и чисто за да обезбедат мек, р�

DEN 311.84
Халмарк Хари Потер свеќа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Халмарк Хари Потер свеќа

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

DEN 2.33
Тегла со свеќи за свеќи За повеќекратна Употреба Цврста Боја Против рѓа 50мл Отпорна На Истекување Запечатена Сјајна Мазна Канцеларија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тегла со свеќи за свеќи За повеќекратна Употреба Цврста Боја Против рѓа 50мл Отпорна На Истекување Запечатена Сјајна Мазна Канцеларија

Опис : Фин Материјал : куќиштето за свеќи е направено од фин алуминиум, кој е цврст, издржлив и лесно се кр

DEN 270.08