• Ново
Innova Disc Golf D Skeeter диск со среден опсег

Innova Disc Golf D Skeeter диск со среден опсег

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Скеетер е сè што ви треба за да започнете со голф на дискови. Има директен лет и благ, но зависен бледнее. Одлично е за приближување и кратки погони. Скеетер е одличен почетник диск. DX Skeeter : директно летање. Разновиден диск со среден опсег. Одличен почетник диск. Дијаметар : 21,2 см. Ширина на раб : 1,3 см.

Карактеристики

Производи во категоријата

Отербо Галакси С Рефл Серија Случај
  • Ново
Оценка на клиентот:

Отербо Галакси С Рефл Серија Случај

Иновативен паметен телефон заслужува иновативна заштита И ќе го добиете токму тоа од оваа дводелна лиз�

DEN 2.33
Дорман 620 - Склопување На Вентилаторот за Ладење На Моторот За Специфични Модели На Мицубиши одговара избери: 2011-2013, 2015-МИЦУБИШИ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дорман 620 - Склопување На Вентилаторот за Ладење На Моторот За Специфични Модели На Мицубиши одговара избери: 2011-2013, 2015-МИЦУБИШИ

Ова склопување на вентилаторот за ладење на моторот е прецизно дизајнирано за да одговара на вклопувањ�

DEN 2511.20
Дриц Колибри Игла Нишка-Зелена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дриц Колибри Игла Нишка-Зелена

Погоден За Повеќето Рачни Игли, Освен Игли За Монистра Клунот Се Ниша Нагоре За Да Ја Изложи Жицата И Над

DEN 1.67
Свирче Средно Пресврт & Оди Јака За Следење Кучиња Компатибилна Со СВИРЧЕ Оди Истражувај Куче ГПС Уред За Следење, Високо-Вис
  • Ново
Оценка на клиентот:

Свирче Средно Пресврт & Оди Јака За Следење Кучиња Компатибилна Со СВИРЧЕ Оди Истражувај Куче ГПС Уред За Следење, Високо-Вис

Свирчето Оди Истражувај Пресврт И Оди Гпс Јака за кучиња е суштинска и прилагодлива најлонска јака за с�

DEN 799.84