• Ново
Сет на форма на фустан за фустани на јапонските јапонски јапонија

Сет на форма на фустан за фустани на јапонските јапонски јапонија

Buyers rating:
DEN 2399.68

Износ

Поставената форма на фустани за фустани на Харумика Харајука, Јапонија, има ткаенини и дизајни инспирирани од јапонските модни трендови. Комплетот им овозможува на девојчињата да дизајнираат свои модни креации инспирирани од јапонски. Чекор еден : Изберете ткаенина. Чекор два : Завиткајте ја ткаенината околу формата на фустанот и зацврстете ја во ексклузивниот слот за заклучување на стилот на задниот дел од формата на фустанот. 2 формулари за фустани во боја : розова/бела боја. Доаѓа со бонус „Болеро“-ткаенина во стил. Вклучува стилска уметност на телото, алатка за стилус, ткаенини и модни додатоци, налепници и ригистони. Вклучени упатства (на англиски, шпански, француски).

Карактеристики

Производи во категоријата

од Dearfoams женски папучи за затнување
  • Ново
Оценка на клиентот:

од Dearfoams женски папучи за затнување

DF од Dearfoams Womans Chenille Spage Slippe ќе ги третира нозете на трендовски преземање на безвремената силуета за затну

DEN 256.00
Gloria Vanderbilt Women's Amanda Classic Classic Tapered Jean
  • Ново
Оценка на клиентот:

Gloria Vanderbilt Women's Amanda Classic Classic Tapered Jean

Gloria Vanderbilt Amanda Core Jean е оригиналното вклопување решение Jeanан Класичното вклопување седи на природна поло�

DEN 720.00
Ајрин ИНЕВЕНТ Тркалезна столица со тркала високо прилагодливи бар седишта за столче за вртење на столчето за масажа на салонот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ајрин ИНЕВЕНТ Тркалезна столица со тркала високо прилагодливи бар седишта за столче за вртење на столчето за масажа на салонот

Опис : Тој е високо прилагодлив (18.1124 инчи), може да ја прилагодите неговата надморска височина за да ја з�

DEN 959.84