• Ново
Единствени поволни цени долги перници за перници за микрофибер покрива бела 20 x54

Единствени поволни цени долги перници за перници за микрофибер покрива бела 20 x54

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Направено од 100% 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатни случаи со перници за каросерии не нуди само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие случаи на перници се мазни со добра дишење. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени долги перници за перници за микрофибер, изработени од 1800 серии микрофибер ткаенина. Достапна големина : . 51x122cm/20x48inch. 51x140cm/20x54inch. 51x152cm/20x60inch. 51x183cm/20x72inch. Тип на затворање на патент. Удобно четкано микрофибер ткаенина ви го даваат мекиот допир. Вклучува само покривка на перница од 1 парче, перница, перница не е вклучена.

Карактеристики

Производи во категоријата