• Ново
Канзас Државниот Знаме Профил Налепница Тагови Ѕид Слика Лаптоп Налепница Самолепливи

Канзас Државниот Знаме Профил Налепница Тагови Ѕид Слика Лаптоп Налепница Самолепливи

Buyers rating:
DEN 415.84

Износ

Големина : 20см х 20см / Класификација : Налепници Карактеристика : - дизајн Во Форма На Квадрат.- квалитетни винилни материјали : отпорни на влага, отпорни на притисок и анти-масло.- Сјајна и елегантна површина : лесна за чистење и гребење, отпорна на нечистотија и вода .- Продадени 4 парчиња во собата .- Совршено се применуваат на поголемиот дел од рамни површини, како што се метал, ѕид, стакло, возила, мотоцикли, за создавање на вашиот уникатен стил декорација. - Добра употреба во лаптоп, куфер, тетратка или датотеки за додавање специјални и нови функции. Материјал : квалитетни винил материјали количина на пакет : 4 х налепници овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Канзас Државниот Знаме Профил Налепница Тагови Ѕид Слика Лаптоп Налепница Самолепливи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Налепници за бајки со влакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Налепници за бајки со влакна

Налепниците со пена во боја на пастел има букви со фонт сличен на бајка 2мм формите се поддржани со самол

DEN 2.00
Мала Свежа Книга За Складирање На Нокти Книга За Складирање На Налепници Книга За Прикажување Мала Свежа Налепница За Налепници
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мала Свежа Книга За Складирање На Нокти Книга За Складирање На Налепници Книга За Прикажување Мала Свежа Налепница За Налепници

Книга За Складирање На Нокти Книга За Складирање На Налепници Книга За Прикажување Мала Свежа Налепниц�

DEN 1.33
Hp Налепница Класичен VPk Сон Трагач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Hp Налепница Класичен VPk Сон Трагач

Мамби Хп Налепница Класичен Впк Сон Трагач Овие налепници се совршен додаток на вашиот планер! Овој пак�

DEN 2.33
Небраска Насловна Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Боја и Големини - држава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Небраска Насловна Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Боја и Големини - држава

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 0.67