• Ново
Студената индустрија лето сурфер девојче плажа Сказ плоштад декоративно печатено фрлање перница, 18

Студената индустрија лето сурфер девојче плажа Сказ плоштад декоративно печатено фрлање перница, 18

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries. Перниците се печатат во широк спектар на бои, стилови и трендови. Перниците пристигнуваат со инсерти што веќе се вметнати во нивниот случај. Идеално за дневни соби, спални соби, семејни простории, каучи и столчиња. Случаи со тематски перници со уметност печатени во САД. Димензии : 18 x 18 инчи, вклучително и вметнување за полнење. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата во секунди, додавајќи и декоративен акцент и удобност на вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе патент внатре и подготвени за пената. Вметнување на обвивка и полнење се направени од мек полиестерски материјал . За да се измие отстранување на вметнувањето од обвивка со употреба на невидлив патент. Исчистете ја перницата кутија одделно, машинско миење на деликатно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат суво. Вметнувањето на перници е само чисто место . уметнички дела се однесуваат на : жена, костим за капење, девојче, сурфер, спорт, океан, плажа, лето. Дизајн од Амелија Нојс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Контрола на мини кабел врвот тесен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Контрола на мини кабел врвот тесен

Зимата доаѓа и тоа значи дека ќе мора да ја надминете вашата вештина за положување за време на месеците �

DEN 2.67
Дрвени штанд со штанд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дрвени штанд со штанд

Стапчињата за тезги се едно од најразновидните парчиња фитнес опрема што се достапни, обезбедувајќи пр�

DEN 1023.84