• Ново
Бафало Игри 1000-Парче Ким Норлиен Скриени Рај Сложувалка

Бафало Игри 1000-Парче Ким Норлиен Скриени Рај Сложувалка

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Сонцето заоѓа над тропскиот рај во оваа сложувалка од 1.000 парчиња, насловена Скриен Рај, базирана на уметничкото дело на познатиот сликар Ким Норлиен Од Игрите на Бафало. Опуштете се на песок додека уживате во пикник за зајдисонце со поглед на сонцето што свети од водата. Најпозната по создавањето сцени на убавина со неверојатен реализам, Ким Норлиен е една од најпознатите собрани Уметници Во Америка. Тој ја изложи својата уметност во емисии низ Соединетите држави и неговите оригинали со музејски квалитет се високо ценети од колекционерите. Неговата маестрална интеракција на светлината и сенката го слави вистинскиот, непрекинат сјај на дивиот свет на природата и убавината на светот околу нив. Секоја слика е макотрпно истражувана за да се осигура дека секој детал - без разлика дали станува збор за архитектура, пејзаж или див свет - е заробен токму онака како што би се нашол во природата. Секој бафало игри сложувалка е произведен од рециклирани загатка одбор. Техниката за прецизно сечење гарантира дека секое парче цврсто ќе се вклопи Во Потписот На компанијата Совршен Snap. Вклучен е и постер за бонус загатки, така што ќе имате корисна референца за тоа како треба да изгледа завршената загатка додека ја составувате вашата. Игри Со биволи – Скриен Рај • завршената големина на Оваа Загатка Од 1000 Парчиња Биволи е 26,75 х 19,75 инчи • вклучен постер за Бонус Во Целосна боја за помош во решавањето • Произведен од материјали со врвен квалитет, вклучувајќи 100% рециклирана картон • загатките За Игри Со Биволи се произведуваат со употреба на заштитен знак "Совршена Предвремена" технологија која обезбедува цврсто испреплетување помеѓу парчињата • Секоја слика е внимателно избрани за да создадат Задоволувачко Искуство Со Загатки-до последното Парче.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дики Памук Панталони, Грофот, Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дики Памук Панталони, Грофот, Пакет

Класичните сликарски Панталони на дики се најпродавани со причина Тешката тежина, 100% ткаенина за памуч�

DEN 2.33
Меги 7 - Парче Јадење Во Собата, Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Меги 7 - Парче Јадење Во Собата, Бела

Нека зашеметување Пауел Меги 7 Парче Јадење Група красат вашиот дом со 6 отворени и воздушни јадење стол�

DEN 2.33
Ем Унив Испарувач Мотор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ем Унив Испарувач Мотор

Замена За Адмирал / Амана / Фригидер / Вител / Ге / Келвинатор / Гибсон / Френклин / Вестингхаус / Фи

DEN 457.92