• Ново
Паметен и Секси Женски Потпис Чипка Необложена Долна Жица Долга Линија Градник, Стил-СА1068

Паметен и Секси Женски Потпис Чипка Необложена Долна Жица Долга Линија Градник, Стил-СА1068

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Паметни И Секси Чипка Необложени Долга Линија Долга Линија Градник (SA1068). Долгиот градник е полу-проегирна чипка што го гали вашето тело за удобно вклопување. Чашите под жица имаат странични потпорни краци за оптимална поддршка. Ремените целосно се прилагодуваат напред и имаат брилијантна сатенска завршница. Изработени од најлон и спандекс. Чашата за долна жица има мрежеста обвивка со вертикална стрела за да ги задржи градите центрирани. Интегрирана страна поддршка прашка проекти градите напред во чаша. Полу-чиста чипка има жакард цвеќиња наведени со сјајни теми. Истегнете ги свитките од тантела за да одговараат на вашата природна форма. Деколте во форма на V има еластично зашиено по должината на работ. Високиот центар е цветна чипка со мрежеста подлога. Подлогата има три еластични ленти поврзани со конци. Високите, страните и грбот се необложени, со покриена еластика долж горниот дел. Ткаенина плакета на страни имитира коски за дополнителна поддршка. Еластичните ремени со сатенска завршница имаат ограничено истегнување и целосно се прилагодуваат напред со обложен метален хардвер. Обложеното метално затворање со кука и очи обезбедува во центарот назад. Широката подлога за затворање со кука и очи има мека подлога за удобност. Паметен и Секси Женски Градник Со Долга Линија Без Жица. Прилагодливи ремени за шпагети. Чиста мрежа детали на дното бенд. Чипка со потпис на сите истегнување. Долга силуета за модерен изглед. Поддршка под жица. Необложени, чисти чаши. Содржина На Ткаенина : 94% Најлон, 6% Спандекс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Skt Std 3 8Dr 12Pt G3544530
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skt Std 3 8Dr 12Pt G3544530

краток опис не е достапен Целосен лак, никел хромиран Свртете надолу во основата обезбедува површина з�

DEN 703.84
Инктастик Ау, Шакс
  • Ново
Оценка на клиентот:

Инктастик Ау, Шакс

Шукс! Пченка На Кочан Дете Фустан Прави смешен подарок за туш за бебиња за земјоделците! Инктастик Ау, Шу

DEN 1.67